Maskotíci

Prinášame vám svet plný fantázie, pretože rovnako ako vy vieme, že zážitky z detstva sú jedinečné, magické a neopakovateľné.

MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Objednaj si maskota!

Organizujete firemnú akciu, detskú oslavu či športové podujatie? 

Rozprávkoví maskoti vás zaručene zabavia! Ponúkame prenájom rozprávkových maskotov pre škôlky, firmy či agentúry. Všetci maskoti sú ručne vyrábaní z kvalitných materiálov. Radi vám poradíme, ktorý maskot sa na vašu akciu hodí najviac. Neváhajte nás kontaktovať!

Maskoti Mimoni

Chutne naivné žlté potvorky uveria všetkému, čo im poviete. Aj vďaka kope smiešnych situácií sa stali veľmi populárnymi v komediálnom žánri. Určite to poznáte – mimoni sú verní svojim pánom, no keď o ňho prídu, rýchlo si nájdu druhého. Preto sa im odporúčame na každom podujatí patrične venovať. Objednať si ich môžete na podujatie aj oddelene, no pravú atmosféru vytvoria práve všetci štyria spoločne.

Maskot Ninja korytnačka - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Ninja korytnačka

Najbojovnejšie korytnačky, aké všetci poznáme. Slávny bratský klan štyroch známych nindža korytnačiek – Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raphael. Keď nebojujú proti zlu, radi si doprajú chutnú pizzu. Turtles ninja korytnačka rozprúdi zábavu na vašom podujatí a možno vás zo svojho bojového umenia aj niečo naučí.

Maskot Shrek

Zelený (zl)obor s nadpozemskými tykadlami. Jeden z najpopulárnejších detských maskotov. Shrek je síce nevrlý a cholericky kričí na každého, koho stretne, no postupom času jeho srdce mäkne. Rovnako ako si získa jeho pozornosť Fiona, tak si ho aj vy a vaše deti obľúbite na svojej akcii. K deťom je vždy kamarátsky a stanú sa z nich priatelia.

Maskot Scooby - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Scooby

Animovaná postavička hovoriaceho psa z animovanej komédie. Prefíkaný a chytrý pes Scooby-Doo so svojským dôvtipom riešil jednu záhadu za druhou. Posolstvo toho, že je pes často chytrejší ako ľudia dokazuje pravidelne v príbehoch s partiou jeho ľudských priateľov – predovšetkým Shagyim, ale aj Daphne, Velmou a Fredom. Scooby-Doo je vari najznámejšou animovanou dogou vo svete rozprávok.

Maskot hasič Marshall

Trocha nemotorný dalmatínec – hasič Marshall sa snaží sekundovať ostatných psom z televíznej série PAW Patrol. Na Slovensku jedna z najnovších a najmodernejších zvieracích postavičiek v prevedení ako maskot.  

Maskot Káčer Donald

Káčer Donald tvorí nerozlučnú dvojicu z Káčerova spolu so svojou ženou Daisy. Už od polovice minulého storočia spolu patria medzi vôbec najobľúbenejšie kreslené postavičky. Sú ikonickou súčasťou populárnej kultúry už od polovice 20. storočia. Aj preto zdobí jeho meno už 15 rokov sieň slávy na Hollywoodskom chodníku.

Maskot Daisy

Daisy je ako pravá dáma na Donalda náročná a on má čo robiť, aby jej stíhal dokazovať svoju lásku. Je prevažne múdrejšia a vynaliezavejšia ako Donald, aj preto sú ich spoločné vystúpenia vždy plné zábavy. Na podujatiach vystupujú Káčer Donald a Daisy Duck takmer vždy spoločne.

Maskot Daisy - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov
Maskot Ironman - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Ironman

Výnimočne inteligentný a vynaliezavý muž so železným oblekom. Po Supermanovi a Spidermanovi ďalší zo série zdanlivo obyčajných mužov s nevšednými schopnosťami. Pre mnohých je Iron man najobľúbenejší komiksový hrdina, preto vás ani jeho prítomnosť ako maskota nenechá na pochybách, kto upúta na vašom podujatí najviac pozornosti.

Maskot Woody

Legendárny šerif s kovbojským klobúkom. Obľúbená a jedna z hlavných postáv z rozprávok Toy Story. Šibalsky ožíva z police spolu s  partiou jeho hračkárskych kolegov v momente, keď ho chlapec Andy nesleduje. Na vašej akcii sa ale skrývať nebude a životom bude hmýriť permanente, od jej začiatku až do konca.

Maskot Woody - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Mickey Mouse

Môže mať rozprávková postavička svoju vlastnú hviezdu na legendárnom Hollywoodskom chodníku slávy? Už viac než 40 rokov sa tým pýši ako prvý v histórii myšiak Mickey Mouse. Jeho dlhotrvajúca popularita neutícha ani v súčasnosti a svojim nepretržitým úsmevom vyvoláva dobrú náladu kdekoľvek sa predstaví ako maskot.

Maskot Minnie

Minnie Mouse tvorí duo s Mickeym už deväť dekád. Jeho krajšia polovička je vždy elegantná a starostlivá, preto je príkladným detským vzorom. Spolu s Mickeym im to svedčí, aj preto si ich bez seba na jednom podujatí nevieme predstaviť.

Maskot Minnie - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov
Maskot Olaf - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Olaf

Najsrandovnejší snehuliak, akého poznáme. S výrazným predkusom a jedným zubom. S fíktívnou postavou snehuliaka Olafa zo série rozprávok Frozen sme sa mali možnosť prvýkrát zoznámiť ešte v roku 2013. Odvtedy je súčasťou animovanej hudobnej fantastiky a sprevádza hlavné postavy Ľadového kráľovstva. Olaf je nenahraditeľnou postavou niekoľkokrát ocenenej rozprávky, jednej z najznámejších pre súčasného detského diváka.

Maskot Máša

Máša má ako tradičné dieťa rado veľa pohybu a aktivity a neustále hľadá odpovede na svoje zvedavé otázky. Nie je veľa ruských postavičiek, ktoré deti poznajú. Aj to svedčí o tom, že v Mášinej hyperktivite sa deti jednoducho vidia. Seriál Máša a medveď sa veľmi rýchlo stal jedným zo svetových fenoménov medzi animovanými rozprávkami pre deti.

Maskot Máša - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov
Maskot Medveď - MASKOTÍCI | Prenájom rozprávkových maskotov

Maskot Medveď

Keď je s nezbednou Mášou, ako jej starostlivý ochranca ju pravidelne stráži. Ako bývalý cirkusový artista už má svoj vek a chce si vychutnávať zaslúžený odpočinok. Je rozhľadený a vie, ako na deti. Hoci svojou robustnou postavou vyvoláva rešpekt, kým ste k nemu milí, rovnako sa správa aj on k vám.

Maskot Angry Bird

Red, hlavný hrdina z hry či filmu Angry Birds, je aj vďaka svojmu sfarbeniu výstredný, temperamentný vtáčik. Žije na Vtáčom ostrove, ktorý je obývaný tými najnaivnejšími a najšťastnejšími bytosťami na svete - takže nie je potrebné vysvetľovať, že sem Red akosi nezapadá. Hoci svojím pohľadom vzbudzuje mrzutý dojem, vie byť aj milý a láskavý. 

Maskot policajt Chase

Chase je jeden z hlavných hrdinov Psej hliadky, ktorý slúži ako policajný a špiónsky psík. Je to šteniatko nemeckého ovčiaka a 2. člen hliadky PAW. Jeho hlavnou úlohou je udržiavať veci v poriadku a viesť premávku, keď dôjde k mimoriadnej udalosti. Avšak vďaka svojej špionážnej výbave dokáže vyriešiť aj nejeden zložitý prípad. Poď mu s tým pomôcť a zaži pri tom kopu zábavy!

© 2021 Všetky práva vyhradené pre WM audio s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti WM audio s.r.o. Viac informácii